Innhold
4
Meld skade
Forsikring
Alle medlemmer i Sande Sportsklubb gymnastikk og turn er forsikret gjennom medlemskontingenten.  
Hvilken forsikring som gjelder og hvilket skademeldingsskjema dere skal fylle ut, avhenger av om gymnasten er under eller over 13 år.

Meld inn skade for barn under 13 år

Meld inn skade for barn over 13 år og voksne

Har du spørsmål kan du ringe Gjensidige på telefon 91 50 31 00

Les mer om forsikringene


950
Vinnere Griselotteriet 2018
Her er årets vinnere av Griselotteriet 2018. Vinnerne vil ogå bli annonsert i Sande Avis torsdag 6. desember 2018:

Premie er fra Loddnr Navn Tlf
Alliance optikk 4823 Margarita Megia 48149996
Alliance optikk 2064 Maren Ø. Auri 92026057
Boots apotek 4776 Terje Garnås Kristiansen93057976
Bowling11453
Yvonne B. Engh
47027058
Bowling10733Liv Lund92211314
Brutus3962Ivar Berg40446296
Colorline1431Gjert Marius Meland
95089502
Drammensbadet1781Ann og Dag O. Johansen93850411
Eurosko3436Terje Skaflem41233506
Eurosko0818Lillian Sandberg 95143361
Gullsme'n0002Karin Larsen99313149
Gullsme'n1796Arne Jørgen Gran97123322
Knupp/Olsens Enke3941Amanuel48343089
Lersbrygga Pizza & Grill
4584Kari Berg91124469
Liljekonvall
2419Eirild Håheim91867836
Meny
4462Karin Tonby92456300
Pizzabakern2065Tone Gregersen41603379
Sande Blomster og Gaver2831Anie Iversen92412172
Sport 14381Kaja Celine Selbo93888626
Teien Sag og Høvleri AS2109Ingvild Håheim99790305
Tupperware forhandler Inger Døviken2842Hilde H. Iversen92412172
Tupperware forhandler Inger Døviken4403Ann Mari Moen41504637
Turngruppa gavekort 500,-4454
Trine H. Handeland99102048
Turngruppa gavekort 500,-3805
Jonas Weum95820171
Turngruppa gavekort 500,-4717
Kari Nyork98025615
Turngruppa gavekort 500,-1522
Anders Røkaas99694875
Turngruppa gavekort 500,-0779
Ingunn Foss95729147
Turngruppa halv gris/gavekort 2500,-3852
Thea Marie Buid-Sindsen95701982
Turngruppa halv gris/gavekort 2500,-1159
Jesper Lindgren41445766
Veierud gård
3751
Mariane Skakstad45260140
VIC
0342Edvin Johansen90660887


Premiene vil bli utlevert i uke 49 og 50 i Selvikhallen. Alle vinnere vil bli kontaktet.

Vi gratulerer!









960
Griselotteriet 2018 - Premier

Turngruppa arrangerer hvert år Griselotteriet. Lotteriet har blitt en tradisjon og inntektene er avgjørende for at vi klarer å holde treningsavgitfen så lav som den er. Premiene hentes hovedsaklig i fra det lokale næringslivet og varierer i form og størrelse. Vi takker for årets sponsorer.

Lotteriet gjennomføres ved at hver tenkelt turner fra og med 1. klasse, får utdelt en loddbok med 25 lodd á 20,- som de får et par uker på å selge. Det følger også med et skriv (sendt på epost) sammen med loddboken som gir mer praktisk informasjon om loddsalget.

Her er årets sponsorer:

Alliance optikk

Boots apotek

Bowling1

Brutus

Drammensbadet

Eurosko

Gullsme'n

Knupp

Lersbrygga Pizza & Grill

Pizzabakeren

Sande Blomster og Gaver

Sande Sportsklubb gymnastikk og turn

Sport 1

Teien Sag og Høvleri AS

Tupperware forhandler Inger Døviken

Veierud gård

Vic










Vi takker for bidragene fra våre sponsorer og håper at våre medlemmer benytter seg av de.
970
Retningslinjer for medlemsskap

Påmelding skjer via påmeldingsportalen MySoft.

Nye gymnaster: Registrer ditt barn i påmeldingssystemet MySoft. Linken Bli medlem i menyen åpner en ny side hvor dere fyller inn informasjon om turneren og foresatte.

Aktive gymnaster: Logg inn med bruker-ID og passord for pålogging til systemet. Her kan dere eventuelt oppdatere kontaktopplysninger.

Alle aktive turnere blir automatisk videreført til neste halvårssesong. Ta kontakt med inntakskoordinator på trygveborgen@gmail.com dersom dere skal delta på flere partier enn det dere allerede deltar på.

Overgang til nye partier skjer ved årsskifte fordi Norges Gymnastikk- og Turnforbund (NGTF) opererer etter kalenderår (01.01. - 31.12) når det gjelder aldersinndeling.

VENTELISTE

Det er satt av et begrenset antall plasser for hvert parti, dette av hensyn til kvaliteten på vårt turntilbud, trenerkapasitet og til hallkapasitet. Påmeldinger behandles i rekkefølgen de blir mottatt ("førstemann-til-mølla"-prinsippet.) Dersom et parti er fullt, blir barnet satt på venteliste og man mottar epost på at barnet er satt på venteliste. Plasser frigjøres ved at påmeldte ombestemmer seg eller melder seg ut. Hvis dere har fått epost om at barnet har fått plass på et parti, kan dere møte opp til neste treningstime for partiet.

FAKTURERING

Ved å melde på et barn på et parti aksepterer du/dere:

  1. Å betale til medlemskontingent i Sande Sportsklubb.
  2. Å betale treningsavgift for påmeldte parti(er). Fakturaer sendes på e-post til e-postadressen du registrerer i påmeldingssystemet MySoft.
  3. Betalingsfristen er 14 dager etter utsendelse.
    • For høstsesongen vil faktura bli tilsendt i september.
    • For vårsesongen vil faktura bli tilsendt i januar måned.

Betalingsvarslinger/fakturering skjer elektronisk via epost.

PRØVETIMER

Etter man får bekreftelse på plasstildeling, kan gymnasten prøve seg på de to første mulige treningene før de bestemmer seg om de ønsker å fortsette eller ikke. Flere partier har ventelister og vi må gjøre dette for at vi fyller opp partiene.

UTMELDING

Dersom din gymnast ikke ønsker å fortsettemå det sendes e-post til inntakskoordinator på trygveborgen@gmail.com etter 2. mulige trening. Da vil fakturaen slettes og gymnasten meldes ut av partiet.

Dersom vi ikke får skriftlig beskjed om at gymnasten ikke ønsker å fortsette innen tredje trening, anser vi at gymnasten er deltaker på partiet og faktura må betales.

MANGLENDE OPPMØTE

Dersom en gymnast meldes på et parti innen oppsatte frister, men ikke har oppmøte på partiet innen 1. oktober uten å ha skriftlig meldt seg av, vil faktura måtte betales. Dette er fordi mange av partiene har ventelister og vi ønsker å tilby plassene til de på venteliste så raskt som mulig dersom noen melder seg av.

Hvis en gymnast ikke møter på trening 3 ganger på rad uten å ha gitt beskjed, anser vi gymnasten som meldt ut av partiet og vi vil gi plassen til neste på ventelisten.


980
Bekledning

TRENING

På trening skal antrekket til en gymnast være oppsatt hår, delvis tettsittende klær og turnsokker/barbeint. Antrekk og oppsatt hår er viktig, både når treneren sikrer krevende øvelser og for å veilede kroppspositur. Unngå også bruk av øreringer, halskjeder, armbånd og andre smykker. Minner også om at det er lurt med langermet genser og hel bukse/tights på kalde dager for å unngå skader.

TURNDRAKTER

Turngruppa tar for tiden ikke i mot bestillinger av nye turndrakter, men vi videreformidler brukte turndrakter. Vi har også noen turndrakter til utlån. Ta kontakt med materialforvalter på jon@thoresen.net hvis du har spørsmål vedrørende dette.

OVERTREKKSDRESS

Turngruppa har tegnet ny avtale på overtrekksdress som vil bli tilgjengelig for bestilling i løpet av høsten 2018. Vi vil legge ut dette informasjon om dette på vår turngruppe på Facebook når det er klart.

HETTEGENSER

Turngruppa tar for tiden ikke i mot bestillinger av flere hettegensere.


990
Vinnere av Griselotteriet 2017
Her er årets vinnere av Griselotteriet 2017. Vinnerne vil ogå bli annonsert i Sande Avis 30. november 2017:

Premie Navn
Ditt Apotek Klara Carlquist
EuroskoThomas Kesanen Solbakken
Gullsme'n Edel Wøien
Meny Gry Thoresen
Nordbohus Martine Hansen
OneCall Jim Rystad
Pizzabakern Ellen Werner
Sande Blomster og gaver Inger Selbo
Sande Naprapatklinikk Else Karin Linde
Sande Pizza og Grill Anne Elisabeth Berge Larssen
Sunkost Jan-Chr. Stokka
Halv gris/Gavekort Meny 2500,- Mathea Blix
Halv gris/Gavekort Meny 2500,- Per Rainer Selbo
Veierud gård Nina H. Larsen
VIC Reidar Henriksen

Gave fra utstiller på julemarkedet Ingrid Sandum
Gave fra utstiller på julemarkedet Klaudia Agnieszka Grodziewicz
Gave fra utstiller på julemarkedet Inger Johanne Berven
Gave fra utstiller på julemarkedet Raymond Oulie-Elstad
Gave fra utstiller på julemarkedet Fredrik Kvalheim
Gave fra utstiller på julemarkedet Thor Jørgen Bruserud
Gave fra utstiller på julemarkedet Mandeep Kaur
Gave fra utstiller på julemarkedet Martine Ederklep


Premiene vil bli utlevert i Selvikhallen 27. og 28. november 2017. Alle vinnere vil bli kontaktet.

Vi gratulerer!

999
Griselotteriet 2017

Turngruppa arrangerer hvert år Griselotteriet. Lotteriet har blitt en tradisjon og inntektene er avgjørende for at vi klarer å holde treningsavgitfen så lav som den er. Premiene hentes hovedsaklig i fra det lokale næringslivet og varierer i form og størrelse. Vi takker for årets sponsorer.

Lotteriet gjennomføres ved at hver tenkelt turner fra og med 1. klasse, får utdelt en loddbok med 25 lodd á 20,- som de får et par uker på å selge. Det følger også med et skriv (sendt på epost) sammen med loddboken som gir mer praktisk informasjon om loddsalget.

Her er årets sponsorer:

Ditt Apotek
Eurosko
Gullsme'n
Meny
Nordbohus
OneCall
Pizzabakern Sande
Sande Blomster og gave
Sande Naprapatklinikk
Sande Pizza og Grill
Sunkost
Veierud gård
VIC

Vi takker for bidragene fra våre sponsorer og håper at våre medlemmer benytter seg av de.

 

 

Årsmøte SSKhttps://sandesk.klubb.nif.no/Lists/Aktiviteter/DispForm.aspx?ID=137Årsmøte SSK2019-03-25T18:00:00Z2019-03-25T20:00:00ZDyegata 29
Turngruppahttps://sandesk.klubb.nif.no/Lists/Aktiviteter/DispForm.aspx?ID=172Turngruppa2019-04-10T17:30:00Z2019-04-10T19:30:00ZDyegata 29
Hovedstyremøtehttps://sandesk.klubb.nif.no/Lists/Aktiviteter/DispForm.aspx?ID=139Hovedstyremøte2019-04-29T18:00:00Z2019-04-29T20:00:00ZDyegata 29

 I fokus